Únor 2014

Still better story than Twilight

4. února 2014 v 20:22 | B. |  Topic of week
Untitled

Když jsem tehdy jela na diskotéku .. nenapadlo mě jak to dopadne.

Jdete za kamarádkou, která tam všechny zná, jdete před ten klub na cigáro a ona zahlédne dalšího známého. Neřešíte to a prostě jdete za ní .. "aspoň někoho zase poznám"řeknete si maximálně, ale ani to neřešíte,protože je vám jasné, že jméno si další den pamatovat nebudete, jak díky alkoholu, tak díky kamarádce, která vám za večer představí padesát lidí.
Představí vás, možná i jí se trochu líbí,protože pak vám řekne "to je ten co dělá ***** jak sem ti o němpovídala. Bydlí v ***** .. a dalších milion věcí. Vám hlavě zůastane akorát jeho úsměv, to že se vám docela zamlouvá a že je to docela "kus" chlapa.
Pak tam s ním a s dalšími jste ještě občas za večer.
O týden později jedete znova a uvidíte ho tam. Líbí se vám. Tak nějak najednou. A on s partou přijde za vámi a vaší nejlepší kamarádkou. Kecáte prakticky celý večer před diskotékou. Pak si ho přidáte na Facebooku.
Další den o něm básníte s kamarádkami (oni o dalších dvou). Vymyslíte mu miliony přezdívek, ale je vám jasné že je to zbytečné.
Další diskotéku vás zve na panáky, pořád. Oba jste přiopilí a najednou se líbáte.
Další týden znova.
Další večer sedíte s kamarády venku a jste v háji. Líbí se vám, cítíte se trapně. Donutí vám napsat mu a vy si píšete.
Pak nic.
Nic.
Nic.
Nic.
Už přestáváte doufat a přestáváte pomalu pozorovat to zelené kolečko u jeho jména.
Najednou jdete z koupelny a na mobilu vám přijde zpráva na Facebook. Nevěříte svým očím. Píše on. Píšete si každý den, začínáte ho poznávat. Přijede za vámi. Vy za ním.
Mezitím jezdíte na diskotéky a tam se opakuje scénář těch předchozích.
A najednou skončí do rána u vás v posteli. Spíte mu na rameni, objímáte, držíte za ruce. A vyzjišťujete, že po těch všech sračkách, které vám jiní udělali se začínáte zamilovávat. Že žijete pro SMS zprávy od něj. Že když je vám celou noc a zvracíte, vždycky se vám udělá lépe, když vám napíše, protože má zrovna volno v práci..
Jste z toho v háji a bojíte se.
Ale pak si uvědomíte jak je dokonalý, jeho úsměv, tělo, RUCE.!
A lehnete si do postele a čucháte tu jeho dokonalou vůni z polštáře..

*citróny* *cigarety* (nepochopíte)

Ashley