Srpen 2013

Likujte :)

30. srpna 2013 v 18:37 | B.
Likujte! :)
Už jsem se rozhodla udělat si stránku na facebooku :)

Slatiňany

25. srpna 2013 v 18:40 | B. |  Nature

Včera jsme s mamkou vyrazili do Slatiňan, do hřebčína :) Bylo to fajn, dostala sem obrovskou chu%t zase jezdit :)
A potom jsem jela na diskotéku do dobráče.. domů jsem dorazila asi v půl pátý (ráno samozřejmě -_-) .. bylo to skvělý .. dost se to tam sice rvalo a poznala jsem tam pár fajn kluků, takže pohoda :) :D Jsem psokojená, chci jet zase .. co nejdřív .. :D

It's my life, it's now or never..!

16. srpna 2013 v 14:00 | B. |  Topic of week
Q o u t è s
Krásné téma týdne.. krásné.
Často si pokládám otázku, proč zrovna jako já měla štěstí a jsem. A co vlastně jsem? Směs energie a lidské lásky? Nebo co vlastně? Ale žiji. Dýchám. Netuším čím jsem si to zasloužila, ale je to tak. Jsem tady a chci, aby tady po mě něco zůstalo..
Jenže je to můj život a ne život někoho jiného. Jasně že přijímám rady od starších a od rodiny, ale it's my life a je moje věc co si s ním dělám. Vím, že je špatné že kouřím (kuřte dál, stejně vás přejede autobus.!) ale to, že s partou děláme akce a prostě pijem (a vlastně i to kouření) pro mě patří k tomu životu. Já si ho chci užívat, dokud nemusím být rozumná. Dokud můžu, chci dělat blbosti. Chci se v opilosti s někým líbat a pak z toho bejt v háji, že jsem to udělala. Chci s někým v opilosti dělat jiný věci a pak toho litovat nebo být ráda. Miluju ten pocit, když přijdu připitá za připitejma kámošema.. objímačka, smích a všechno. Ano, máme to i za střízliva, ale takle to bere jiný rozměry..
Co jsem tímhle článkem chtěla říct? Někomu možná přijde že si svého života nevážím protože dělám to, co dělám, ale není to tak. Já si ho pouze chci užívat dokud můžu. Chci svůj život prožít a chci vyzkoušet co nejvíc věcí. Nechci jen sedět doma u facebooku a asku a stěžovat si, že nemám kamarády. Já je mám.
Chci poznat lásku ze všech úhlů a já už jedu velkou prožila. Chci být šťastná a já vlastně chvilkama jsem. Chci něco dokázat a .. no já to dokážu!

My SWAG!!

11. srpna 2013 v 0:49 | B. |  People
Ták, dneska sme s mamkou vyrazily na nákupy. Asi 4500 v prdeli, ale co .. jsem velice spokojená :)) (viz. fotky)
A co? Jak užíváte prázky? Já před čtvrt hoďkou přišla od kámoše, každej tejden v lihu, furt v háji a poměrně šťastná. Asi nejlepší prázky.. nechci řešit to špatný, chci si užívat s těma, kteří chtějí semnou :)) Co vy?


A TEĎ PŘICHÁZÍ TEN NEJVĚTŠÍ SWAGER NA SVĚTĚ!!! :33
Ano, vím, jsem tlusťoch -_-"

What??

9. srpna 2013 v 22:29 | B.
... už váš někdo někdy šíleně štval, chvilkama ste ho nesnášeli, ale nehorázně vás to k němu přitahovalo a jen myšlenka na něj způsobila šimrání v břiše? -_-

Nový tričko :3

8. srpna 2013 v 18:24 | B. |  People
Nový tričko :33


Závislost na týhle písničce!!

Pan Božský

5. srpna 2013 v 18:46 | B. |  Stories
Posadila jsem se proti němu - na posteli - do tureckého sedu. Měla jsem na sobě jenom jeho starší, modré tričko. Měl ho rád. Hodně rád, ale před pár týdny mi ho během jedné svojí noční návštěvy přinesl. Jen tak.
Nevěděla jsem, jak mu to mám říct. "Tome?" začala jsem opatrně. "Víš, něco bych Ti chtěla říct.." pokračovala jsem. "Copak, dala by sis říct ještě jednou?" rozesmál se tím svým úsměvem, natáhl se ke mně a začal mě líbat. Automaticky jsem zavedla svoje ruce na jeho vypracované břicho. Na břicho, které jsem milovala. Stejně jako jeho kaštanové oči a rozcuchané vlasy. "Ty jsi hroznej dobytek" řekla jsem mezi polibky. On se rozesmál. Tím svým krásným, uličnickým smíchem, kterým se smál pouze se mnou. "Nejsem. No, teda jsem, ale ty větší". Vyplázla jsem jazyk a on mě do něj něžně kousl. "Né počkej" odtáhla jsem se od něj. "Víš, já už tohle nechci" řekla jsem. "Nechceš? Ty TOHLE nechceš? Nevypadala jsi, že by se ti to nelíbilo.." dodal zmateně. "Ne, o tohle nejde. Líbí se mi to. Je to krásný.. strašně krásný. Ale .. já chci vztah. Chci se zamilovat."
Koukal na mě s vyvalenýma očima. Natáhla jsem se k němu a políbila ho. Vášnivě. "Naposledy" zašeptala jsem.
Naše noční návštěvy u mě doma začali zhruba před čtyřmi měsíci. Začali vlastně na jedné oslavě plné alkoholu a protáhli se až na tu dobu. Máma o nich samozřejmě nevěděla i když si myslím, že by jí to ani moc nevadilo.
Během té doby jsem se zamilovala. Bláznivě. Bylo to s ním vášnivé. A krásné. Byl úžasný a přesně takový, jakého jsem ho chtěla. Jen to mělo problém. Nebyl můj.
Po naší poslední návštěvě jsme se vídali už jenom jako přátelé. Nejen veřejně, ale i v soukromí. O našem "kamarádi s výhodami" vztahu věděli pouze nejbližší, před kterými se to nedalo utajit.
Asi po dvou měsících přišel roztomilý blonďáček, který mě miloval, ale nebylo to ono. Nebyl to Tom..

Po třech měsících samoty jsme se potkali u láhve vodky s těmi nejbližšími.

A o pět let později před oltářem.

Na skok..

3. srpna 2013 v 19:49 | B. |  Diary
Zjistila jsem, že část rodiny která jsem si myslela, že je blbá a nejslabší článek neni tak strašná :D
Přijel mámi bratranec a jeho nejstarší syn (25) :D Jsou fajn když tam sebou nemaj mámu a tak :D
Ten jeho syn je děsně fajn .. když sem ho viděla poprví před rokem, viděsil mě. Potřesení rukou a pusa.. WTF? :D Už sem to očekávala dneska takže v klidu .. ani mi to nevadilo :D Je docela hezkej :3 :D Né žádnej incest ;) ale minule když sem odešla tak se prej furt na mě ptal.. kolik mi je atd. prý vypadám starší a tak :D
Ale je fajn :)

Vůbec nemám nápady na články, takže tak..