Červen 2013

Já už vydržim vážně hovno.. :D

27. června 2013 v 19:55 | B. |  Diary
Party
Zdravím moji milý! :)
Jak užíváte konec roku? Taky už ste pořád venku, serete na školu a jdete si tam až zítra pro "vízo"? :)
No, předevčírem se mi nechtělo, tak sem do školy nešla a den prožila se Simíkama u compu.. tak jako why not? Chcalo a mě se nechtělo do toho deště :D
A dneska? Šla jsem na základku. Deváťáci měli rozlučku. 9.B.? Prostě můj, nejlepší kamarád a další dva z party. Byli vtipný. A krásní. Slušelo jim to :)
No, ale jak jinak, než jít to odpoledne zapít. Takže ve dvě hezky na zámek a pak vesele ve čtyři "pááárty". Tak nějak všechny devítky. Hodně sem se začala bavit s lidma i z Áčka.. jsou fajn. Jsem ráda nakonec. Výbornej pokec, meloun s vodkou, Wolf s vodkou, vodka, pivo, Fernte.. ale jen trochu. Zítra to bude větší párty.. to se de vážně skoro do rána a prostě totálně nejvíc.. :)
Jako třídní největší borec .. přišel se podívat a pak šli na pizzu :D Ale tak náš je taky týpek. Včera nás pustil o hodinu dřív ze školy .. teda .. řikal že nás pustí, tak jsme šli :'D Jen teď řeším, co mu dát.. dostane čokoládu a jebat ..
Vysvědčení bude fajn.. asi jen tři trojky, jednička z češtiny.. opravila sem chemii ze čtyřky na dvojku, biologii ze trojky na dvojku.. prostě borééc. Tak jako .. prvák na gymplu .. takže jo, jsem spokojená .. :)

A co vy? Plánujete nějakou párty? Od rozlučky po nějak párty k začátku prázdnin? Povídejte, potřebuju inspirace!! Koukejte se rozepsat .. a (s)mějte se :))

PS: Neměla sme toho moc, ale je mi nějak divně .. už fakt hovno vydržim!! :O :D

Jo, bolí mě hlava..

23. června 2013 v 18:45 | B. |  Topic of week

"Vstávej je ráno, víš kdo Tě dotáh? To netuším kámo a ještě se motám.." a jé. Neříkejte mi, že tohle neznáte. Večerní akce se vymkla z rukou - ať úmyslně, či neúmyslně - a vy nejste ráno schopný pomalu vstát z postele. Není vám špatně, ale divně, o chvilku později se přidá bolení hlavy.. překonáte se a dáte si něco malého k jídlu, i když na nic nemáte sebemenší chuť.. jojo, ty nedělní - někdy i sobotní - rána jsou občas dost hrozivý. Ovšem je to pouhopouhý následek úžasného dne s přáteli, který jste si nprosto užili. Vzpomínáte (no někdy hodně špatně) se smíchem.
O pár hodin později je možné, že se se svými přáteli opět sejdete a navzájem skládáte ze střípků obraz co se dělo.. ano občas je to doslova "Že se to zvrtlo? No to se divím. Tohle se dělo? To vážně rád slyším. Cože až takhle? No teď se stydim. Jo Lounter tančil u tyče? Uplně ho vidim.." (tak trochu článek pod tímhle :'D). Ty méně šťastní se hroutí z videí, fotek, které vidí a ze slov které slyší. Ty šťastnější se smějí těm méně šťastným..
Řekla bych, že v tomhle případě, kdy se dozvídáte co se dělo už je kocovina stav nejen fyzický, ale i psychický..

*Kocovina je svině, ale za povedenej večer stojí!*

Ten klip je z vesnice ani ne deset kiláků od nás .. na koupáku a tak :D

Jen menší zastávka

23. června 2013 v 18:28 | B. |  Diary
Včerejšek byl výbornej .. v městě je diskotéka - Effekt .. to že nás tam bylo asi osm a to tak že naše parta .. no problem .. včerejšek byl naprosto výbornej .. :) Ze začátku to tak nevypadalo, ale pak naprosto výborný .. :)
Striptýz v podání mých dvou kamarádů (dobře tanec u tyče bez trička) - výborné. Pití tam maj taky výborný .. tudíž to bylo fajn .. :) Někdy kolem třetí už sem spala takže sem spokojená :) Víc nebudu rozebírat .. :) A co, jak jste učili poslední školní víkend vy?? :))

♥♥♥ - já tu písničku miluju a vyšla zrovna na ten jejich "striptýz" :D :))

MM | via Tumblr
Facebook
Mary Grecu | via Tumblr
Summer
I Wish some nights lasted forever | via Tumblr
friends with benefits | via Tumblr
more than friends | via Facebook
Hannibal lecter | via Tumblr
Mary Grecu | via Tumblr

From Instagram

16. června 2013 v 21:16 | B. |  Other
Po delší době přináším další článek.
Tentokrát "moemntky" z mého života .. omluvte kvalitu těhle fotek..jsou focené mobilem, určené na instagram, nebo jen tak :)

Dnešní lehárko na zahradě, než jsem šla ven.. pohodička, krása, vodka s grapem .. co víc si přát..:)

Vodka s grapááám .. libovka .. :)


Party hard .. medvídci ve vodce sou špička :D

Dnešní večeře .. sýrový lasagne .. :3

Jednou svačinka .. :) ananas, meloun, banán :*

Jednou s mamkou v Paulovi .. :3*

A zase s mamkou v Paulovi :3*

A ještě jednou s maminkou v Paulovi :)

Jednou takhle u mistráku .. takle se fandí našim :D

Miláčkové :))

Kamarád si koupil sálovky.. viděla sme je první!! :33 Dokonalý! <3

Učení, Červenej drak a pes.. když byl člověk nemocnej :D

Láskouš :*

Když to člověk o Silvestru přežene a trochu "spadne" ze schodů.. :DD

Ty co nejvíc miluju!! :*

Oko

10. června 2013 v 17:12 | B. |  People
Oko jednoho z mých nejlepších kamarádů :3
Má krásný oči no .. a malá úprava dodá na zajímavosti :3
Jen mě mrzí že mi do tý fotky mrknul, ale zase .. stál modelem tak nesmím remcat :D

No nic, pálim na jedno rychlý cígo co sem si koupila po cestě domu .. než se vrátí máma .. no včera mě sice málem viděla jak kouříme s kámoškou, ale not bad :D

Fotbal

1. června 2013 v 22:33 | B. |  People
Po dlouhé době přicházím s článkem. Červený drak je už nějakou dobu dočten, mám nový notebook (VAIO, uplnej ňuňu .. jen mě kapku jebou osmičky, nerozuměj si se staršíma hrama -_-). No a přináším vám fotky ze dneška, z fotbalu. Zase sem s klukama a kamarádkou jela (tentokrát nach Čerčany) v tom jejich fotbalovym "tourbuse" :D Tak jako šlo to. Výsledek radši zveřejňovat nebudu :D Což, tady sou nějaký fotky .. :)
PS: Lilo nehoráznym způsobem ..!! Ještě teď sem promočená (Oukej, to bude možná tím, že jsem šla v tom největšim lijáku odpoledne ven .. :D)

Páreček :)

Další fotky přidám někdy časem .. nechce se mi dotoho teď :D