Květen 2013

Právě čtu: Červený drak

15. května 2013 v 20:55 | B.
Ráno jsem zalehla .. kašel, rýma.. ale kašel opravdu ve velkém stylu.
A tak sem se rozhodla vytáhnout nějakou knížku. Měla jsem vytažené Mlčení jehňátek, ale to už jsem jednou přečetla a tak sem se rozhodla pro Červeného draka. Je to pokračování jehňátek. No pokračování.. Napsané to bylo v pořadí: Mlčení jehňátek, Červený drak, Hannibal a Hannibal zrození. Ale dějově se to odehrává Zrození, Drak, Jehňátka a Hannibal.
Asi bych si to přečetla v pořadí v jakém to bylo napsáno, ale je to věc každého. Po jehňátkách sem měla v plánu Hannibala, ale zvítězil Drak. Hannibala jsem rozečetla, ale nějak mě nebavil :/
Ovšem drak je pecka. Ráno sem řpečetla teda jen deset stran a pak usnula (:D) ale teď jsem se vrhla ve vaně opět na čtení a už sem někde za sedmdesátkou :3
Ta knížka je perfektní..až ji dočtu, donutím kamarády aby se semnou podívali na film.
Zatím jsem s nejlepší kamarádkou (s Kačenkou) viděla jen jehňátka .. což, jsou luxusní.. :)

Fotku nemám .. teda tady-> http://instagram.com/p/ZVg-Wksyq9/# akorát na instagramu .. nekvalitní, nemám kvalitní foťák na mobilu ;) :D

Jinak jak se vede? Co hokej? Fandíte? (Zítra to asi neuvidím :( mám laborky :(()

A ještě .. asi konečně napíšu "téma týdne" .. legalizace marihuany jako téma? To se mi vííbíí :D

Alphabet - C

9. května 2013 v 21:08 | B. |  Alphabet
Large

Zdravím vás :)
Rozhola jsem se o další článek do "abecedy".
A tentokrá jde o C.
A já jsem si jako "svoje C" vybrala Cigarety.

Možná bych se za to měla stydět, možná se tak trochu stydím, ale prostě je to tak.
Svoji první cigaretu jsem si daa během nějaké první "picí" akci s pár lidma. Pak dlouho nic a pak sem se seznámila s jistými lidmi a stal se ze mě "víkendoý kuřák". Netuším, jak se mi to dařilo, ale bylo to tak. No a pak se to rozjelo nějak víc a ... dlouho jsem si byla jistá, že dokážu kdykoliv přestat, ovšem už si tm nejsem jistá stoprocentně.. ale pořád bych to asi zvládla .. pokud bych se nevídala s nimi.
Ale najednu stranu je mi to jedno, vím, že to likviduje tělo atd., ale zatím na sobě nic nepociťuji. Ano, asi toho budu litoval, ale zatím je mi to jedno. Neomezuje mě to. Dokážu bez cigarety den, nebo dva vydržet úplně v pohodě. Ale pak mám chuť a je to.

Ano, odsuzujte mě, ale nejsem jediná kdo kouří. Za rok budu kouřit oficionálně a tečka.

Chlastačky bez cigarety si prakticky nedkážu představit .. patří mi to k tomu.
Ano, nejem hodná holka a to sem také nikdy nikomu netvrdila a tvrdit nebudu..
Jsem taková jaká jse a to je můj život :) Odsuzujte si mě ja chcete, ale většina z vás to také vyzkoušela,hulí apod.
Hulení? Ano, měla jsem, ale je to nechutný a vadí mi jen ten smrad .. cigarety mi prostě nevadějí..
Camellky, LMka a Vícky 4ever! :D

Žárovka

7. května 2013 v 21:24 | B. |  Things
Pokus s žárovkou .. :)
Poměrně se mi to líbí ..:P :)


Alphabet - B

5. května 2013 v 21:06 | B. |  Alphabet

První článek ke "slibované" abecedě si dovoluji zahájit tím B. (A dodám také .. někdy :D)
Proč zrovná B.? Protože téma zní Blázni


Asi zrovna moc nechápete, proč tak usiluji a začátek abecedy na "Blázny". Tak si totiž říkám se svými kamarády.
Tak začínáme..

Blázni. Pět kluků a čtyři holky (včetně mě).
Sice "každý den" nás spolu netráví tolik (jedna kamarádka je z městečka, kam od nás jezdí blbě autobusy - odstěhovala se tam a druhá je často na mažoretkách), ale pořád jsme to MY.
Miluju chvíle, kdy jdu za nimi, ale i chvíle, kdy se s nimi loučím, protože pokaždé, když se loučíme objetím mám chuť psát. Psát o tom, jak strašně pro mě znamenají a jak je mám ráda.

Ano, oni jsou Ti, kterým věnuji svůj veškerý čas a kvůli kterým vlastně pořád někam pospíchám. Ovšem jsem za to ráda.
Jsem nesmírně ráda za to, že je mám. Mám díky nim s kým trávit svůj čas.. a ještě k tomu jsou to lidé, které miluji. Vlastně ne. Bláznuji!
Strávila jsem společně s nimi nesmírně mnoho hodin, dnů, ale i nocí, na které v životě nezapomenu.
Naše legendární nakupovací maratony (Václavák, Pankrác, Chodov..). Spaní u K., ale i v lese. Čarodky rozlučky, narozeniny (ty nejúžasnější, jaké mi mohli připravit!!), sledování hokeje .. a teď je naplánována zoologická :')
Prostě jsem s nimi šťastná. I když je někdy zatraceně těžké mít partu (je to namáhavé a bolí to .. někdy i fyzicky, ale spíš psychicky ..) nikdy bych neměnila. Ano, všichni mi záviďte, protože já mám JE! Mám je sice jen rok a pět měsíců (přibližně), ale vím, že jsou nenahraditělní!

Náš objímací kroužek, náš líbací kroužek (při nějakejch akcích .. :D), naše loučení, naše vítání, naše přespávání, naše koukání na filmy .. všechno naše je jedinečné a nikdo nepochopí jak kurevsky moc je miluju!! A oni by to ale měli ryhcle pochopit!!

(


Alphabet

5. května 2013 v 20:19 | B. |  Alphabet
Alphabet (neboli abeceda) budou články na určité téma, které si vyberu. Půjde o jedno slovo, které bude začínat na jedno písmenko z abecedy. (Omlouvám se, ale asi nepůjdou podle abecedy úplně .. :D Nebo takhle .. první článek asi napíšu na B.. :D). Každé slovo se bude týkat něčeho z mého osobního života, tudíž se dočkáte určitě děsně zajímavých informací o mě ;) :D
Možná můžete čekat první článek už dneska večer :3

Tak se zatím mějte

Book

3. května 2013 v 22:14 | B. |  Things
Knížka, na kterou jsem pyšná. Že jsem ji dočetla .. má přes 1000 stran a je dokonalá!! Miluju Kinga. On je legenda. A "To" je perfektní!!

Mírný experimenty s knížkou, včera večer v posteli, za světla lampičky .. berte na to ohledy :D

Jinak zítra jedu s klukama na fotbal (asi nás už fakt bere i trenér jako součást týmu .. jedeme s nima normálně busem a tak :D Jakože napohodu .. :D). Asi vezmu foťák a když bude dobrý místo, tak třeba přitáhnu nějaký fotky :)


Jo a co říkáte na hokej? První vítězství .. :3 ale řekla bych, že poměrně slabí .. ale hlavně, že je .. budu fandit! Furt a furt .. dneska sme fandili u nás (já a pět kluků .. why not :D) docela pecka .. pak venku, na pohodu no :))

Ale už k fotkám :)Best Friends .. :)*

1. května 2013 v 20:39 | B. |  People
Pro dnešek zde přidávám pár "lidí" .. jsou to mí nejlepší kamarádi.. nejúžasnější lidé s kterými trávím veškerý svůj volný čas .. :) Například včerejší "čarodky" byly s nimi naprosto legendární :))* A co vy, jak jste si včerejší večer (spíš v mém případě noc) užili vy? :)

Fotek je tentokrát víc, tak je máte pod perexem :)

PS: Mám to ale krásný kamarády, co? :) Jen chvalte :P :D
Která fotka se vám líbí nejvíc? (Která fotka .. kluky pište zvlášť dámy .. :D)